Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Meble na zamówienie

  Sklep asortymentem meblowym OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 26, 2022 12:47 - Meble na zamówienie - Warszawa
1999.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Początki naszej działalności sięgają roku 2007. To wtedy poznawaliśmy rynek mebli i wyposażenia wnętrz. Przełomowy był rok 2010, gdy ruszył sklep Meblobranie.pl i już w pierwszym roku znalazliśmy się w pierwszej piątce start-upów 2010 na III Gali Polski Przedsiębiorczej. W roku 2011 studencki projekt został przekształcony w spółkę prawa handlowego. Oferta Meblobranie.pl to kilka szeroki wahlarz produktów z podziałem na wiele intuicyjnych kategorii.
Już teraz większość produktów trafia do klienta po kilku dniach od zamówienia, a cały czas pracujemy nad tym żeby ich liczba rosła.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno meble znanych marek, jak House & More, Bello Giardino, Nowy Styl jak również wybrane niszowych polskich producentów oraz importerów. Ciągle poprawiamy metody weryfikacji dostawców gwarantując wysoką jakość sprzedawanych mebli i obsługę klienta.

Cieszymy się, że wg. zewnętrznych serwisów oceniających prawie wszyscy Opineo 99% klienci są zadowoleni ze współpracy z nami. Zaufanie które otrzymujemy od Państwa pozwala nam na dynamiczny rozwój. Zależy nam na tym, aby klienci kupując w naszym sklepie meblowym https://www.meblobranie.pl mieli gwarancję bezpieczeństwa zarówno jakości towarów oraz płatności.

Przeczytaj Naszą ofertę na:
https://www.meblobranie.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.