Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Meble na zamówienie

  Meblobranie.pl - meble ogrodowe OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 20, 2022 02:43 - Meble na zamówienie - Warszawa
1999.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Początek naszego biznesu sięga roku 2007. Przez 3 lata powoli poznawaliśmy rynek mebli i wyposażenia wnętrz. Przełomowy był rok 2010, gdy ruszył sklep Meblobranie.pl i już w pierwszym roku został nominowany do czołowej piątki start-upów 2010 na III Gali Polski Przedsiębiorczej. W roku 2011 studencki projekt został przekształcony w spółkę prawa handlowego. Oferta Meblobranie.pl to kilka ogromna ilość produktów podzielonych na kilkanaście intuicyjnych kategorii.
Już teraz większość produktów dostarczanych jest do klienta w kilka dni od złożenia, a ciągle pracujemy nad tym aby stale powiększać asortyment.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno produkty znanych marek, jak House & More, Keter, Nowy Styl jak również starannie wyselekcjonowane towary mniejszych polskich producentów i importerów. Stale doskonalimy sposoby weryfikacji dostawców gwarantując wysoką jakość oferowanych produktów i obsługę posprzedażową.

Cieszymy się, że wg. zewnętrznych serwisów z ocenami klientów prawie wszyscy wg. Ceneo 97% klienci są zadowoleni ze współpracy z nami. Zaufanie które otrzymujemy od Państwa umożliwia nam na dynamiczny rozwój. Dbamy o to, aby klienci składając zamówinie w naszym sklepie meblowym https://www.meblobranie.pl mieli gwarancję bezpieczeństwa zarówno jakości towarów oraz płatności.

Przeczytaj Naszą ofertę na:
https://www.meblobranie.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.