Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Pozostałe usługi

  Grafolog Agnieszka Kazimierska - cały kraj 696620462

October 7, 2022 02:06 - Pozostałe usługi - Polska
do negocjacji
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Dyplomowany grafolog (z wykształcenia psycholog) z ponad 15-letnim doświadczeniem wykonuje profesjonalne
ekspertyzy grafologiczne pisma zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm, w kraju i zagranicą.

Wykonywane usługi:
- badania oryginalności testamentów,
- ekspertyzy sądowe,
- weryfikacja ekspertyz biegłych sądowych,
- porównania podpisów,
- określenie osobowości na podstawie pisma.
Więcej szczegółów dostępne na stronie: www.twojgrafolog.pl Telefon kontaktowy: 696620462

Obowiązek informacyjny

Administratorem danych osobowych jest Agnieszka Kazimierska (adres e-mail: akazimierska@o2.pl, numer telefonu: 696-620-462).
Przysługuje Państwu prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania Państwa danych osobowych i prawo przenoszenia Państwa danych. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi.
Dane będą przetwarzane w celu udzielenia Państwu odpowiedzi i wyjaśnień na zadane przez Państwa w formularzu kontaktowym pytania lub umówienia spotkania, konsultacji zagadnienia, którego dotyczy Państwa pytanie.
Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie będzie skutkowało niemożnością udzielenia Państwu odpowiedzi i wyjaśnień.
Państwa dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 b RODO tj. w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy z Administratorem lub w celu zawarcia i realizacji umowy zawieranej przez Państwa z Administratorem.
Odbiorcami Państwa danych osobowych będą: podmioty przetwarzające dane na zlecenie Administratora, np. podmioty świadczące obsługę informatyczną.
Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia udzielania wyjaśnień zagadnień poruszonych przez Państwa za pośrednictwem formularza kontaktowego, a w przypadku zawarcia przez Państwa umowy z Administratorem przez okres obowiązywania umowy, ale nie dłużej niż okres przedawnienia roszczeń z niej wynikających oraz okres konieczności wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Administratorze.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.