Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Moda i uroda

  Ekskluzywna Galanteria Skórzana - OrsoNero OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 26, 2022 13:20 - Moda i uroda - Izdebnik
123456.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Opis ogłoszenia
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na: www.sklep.orsonero.pl

W ofercie:
- torby,
- plecaki,
- aktówki,
- portfele,
- etui/pokrowce
- gadżety reklamowe ze skóry,
- kalendarze książkowe w skórzanej oprawie,
- breloki,
- oraz wiele innych,

ZAPRASZAMY do naszego sklepu internetowego!O nas:

ORSONERO to polski producent ekskluzywnej galanterii skórzanej. W swojej ofercie posiada szeroki asortyment produktów, wykonanych z największą starannością ze skór naturalnych oraz skóropodobnych. Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu kolekcję, w skład której wchodzi ponad 1000 wzorów wyrobów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafią sprostać najbardziej wyszukanym gustom.

Firma została założona w 1987 roku przez Krzysztofa Niedźwiedzia na Podhalu. Od momentu powstania celem założyciela firmy było produkowanie galanterii skórzanej najwyższej jakości, którą charakteryzuje eleganckie wzornictwo, solidność wykonania i funkcjonalność. Wyroby nasze produkowane są w całości w Polsce. Wykonywane ręcznie z wielką precyzją i dbałością o szczegóły, z najwyższej jakości skór garbowanych metodą roślinną – tradycyjną. Dzięki tym zaletom wyroby nasze są znane zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów ze skór naturalnych, licowych, juchtowych, zamszowych. Na życzenie klienta także z materiałów skóropodobnych (skóra ekologiczna) oraz tkanin PCV. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, najnowszej technologii i nowoczesnemu parkowi maszynowemu potrafimy zaspokoić najbardziej wyszukane gusta klientów.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Wszystkich zainteresowanych nasza ofertą hurtową prosimy o kontakt. W celu omówienia szczegółów zamówienia i wyboru asortymentu, a nasz przedstawiciel umówi się na spotkanie, oraz przyjedzie osobiście zaprezentować towar.

Firma ORSONERO w roku 2015 zakończyła realizację projektu „Wzrost konkurencyjności firmy ORSONERO poprzez zakup zestawu specjalistycznych maszyn i urządzeń do obróbki i wykańczania wyrobów kaletniczych”. Projekt był realizowany w ramach MAŁOPOLSKIEGO REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO NA LATA 2007-2013, Oś Priorytetowa II: Gospodarka regionalnej szansy, Działanie 2.1 „Rozwój i podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstw” / Schemat A: Bezpośrednie wsparcie inwestycji w MŚP” MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWA (konkurs nr: MCP/2.1.A/12/2013/MA).

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 -2013 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.