Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Nauka i szkolenia

  Szkolenia, kursy, aktywizacja zawodowa

December 5, 2022 00:40 - Nauka i szkolenia - Kraków
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza do udziału w projekcie aktywizacyjnym „Po 50-tce aktywnie na rynku pracy ”.
Projekt realizowany jest do 30 czerwca 2020 na terenie następujących powiatów: wielicki, miechowski, proszowicki, krakowski, oświęcimski, chrzanowski, wadowicki, suski, brzeski, bocheński, olkuski, tarnowski oraz miasto Kraków i Tarnów.

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY!

Pozostały nam ostatnie miejsca dla osób pozostających bez pracy, które ukończyły 50 rok życia, w tym również osób niepełnosprawnych, posiadających status osoby biernej zawodowo (niezarejestrowanej w urzędzie pracy, bez renty, emerytury).

W ramach projektu zapewniamy kompleksowe wsparcie specjalistyczne, przyczyniające się do poprawy ich sytuacji na rynku pracy.
Ścieżka wsparcia w projekcie zaczyna się od indywidualnej diagnozy potrzeb i zasobów, poprzez program warsztatów rozwoju osobistego i doradztwo zawodowe, aż do specjalnie dopasowanych szkoleń, kursów, staży, a dla osób wymagających większej pomocy - wsparcie trenera zatrudnienia wspieranego.

Szeroki wachlarz form wsparcia zapewni indywidualne podejście do każdego uczestnika projektu oraz wieloaspektowe, skuteczne rozwiązania.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.