Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Nabór do programu dla osób po zakładzie karnym, Młodzieżowym Ośrodku, placówce opiekuńczej! OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 2, 2022 16:37 - Dam pracę - Kraków
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Jeśli szukasz pracy lub pracujesz na umowie krótkoterminowej- dołącz do programu "Aktywna przyszłość"! Program pomoże Ci odnaleźć swoją ścieżkę kariery zawodowej oraz ułatwi wejście na rynek pracy! Udział w programie jest bezpłatny!Wymogi formalne:1️/ wiek od 18 do 29

2/ nieucząca się w trybie dziennym, osoba niepracująca lub pracująca na umowie tymczasowej

3/ w ciągu ostatnich 2 lat opuszczenie młodzieżowego ośrodka wychowawczego | socjoterapii | zakładu poprawczego | zakładu karnego, aresztu śledczego | placówki opiekuńczo-wychowawczej| rodziny zastępczej | lub osoba obecnie przybywająca w domu samotnej matkiWszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu!Oferujemy:

1. szkolenia zawodowe z uzyskaniem certyfikatu oraz uprawnień w wymiarze do 150 godz. Za udział w szkoleniu otrzymasz wynagrodzenie!

Np. kursy na pracownika biurowego, kursy z uprawnieniami obsługi koparko--ładowarki, budowlane, wózek widłowy, kasa fiskalna, kursy grafiki komputerowej i inne według potrzeb Uczestnika!2. Wsparcie pośrednika pracy w podjęciu lub zmianie zatrudnienia. Finałem programu będzie dla Ciebie podjęcie pracy! Pośrednik pracy pomoże Ci w kontakcie z pracodawcą, w negocjacji warunków zatrudnienia.3. W ramach programu możesz skorzystać z pomocy psychologa i cocha! Jeśli natomiast potrzebujesz wsparcia w opiece nad dzieckiem - możemy przez okres 3 miesięcy pokryć koszt żłobka lub przedszkola w wysokości 415 zł/miesiąc!Fundacja Sustinae zaprasza!

Liczba miejsc ograniczona!_Do programu zapraszamy osoby do 29 r.ż. które opuściły Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy/Socjoterapii, zakład poprawczy, instytucję pieczy zastępczej tj. dom dziecka, rodzinę zastępczą, placówkę opiekuńczo-wychowawczą, specjalny ośrodek szkolno-wychowawczy, osoby po zakładzie karnym, areszcie śledczym oraz osoby obecnie przebywające w domu samotnej matki.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.