Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca

  Specjalista ds. Obsługi Telefonicznej - Krzeszowice OGŁOSZENIE FIRMOWE

February 17, 2020 07:07 - Praca - Krzeszowice
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Ogólnopolska firma z branży spożywczej poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista Działu Sprzedaży Telefonicznej.

Miejsce pracy: Krzeszowice.

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- niezbędne narzędzia pracy,
- współpracę z liderami rynku FMCG,
- kompleksowy program wdrożeniowy,
- przyjazną atmosferę,
- możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.

Twoje zadania:

- telefoniczna obsługa Klientów w kanale gastronomicznym,
- analiza potrzeb Klientów i ofertowanie,
- aktywne pozyskiwanie zamówień i utrzymanie trwałych relacji z Klientami,
- monitorowanie zatowarowania Klientów,
- realizacja akcji promocyjnych i targetów sprzedażowych.

Zapraszamy, jeśli:

- posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- wykazujesz gotowość do podjęcia pracy zmianowej w godzinach 8:00-22:00, również w niedziele,
- cechujesz się umiejętnością nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów o charakterze handlowym,
- jesteś komunikatywny/a, asertywny/a, masz dobrą dykcję,
- wykazujesz się umiejętnością obsługi programów pakietu MS Office,
- posiadasz wykształcenie minimum średnie.

APLIKUJ ZA POMOCĄ FORMULARZA DOSTĘPNEGO POD LINKIEM: https://tiny.pl/tszdf

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w powyższym formularzu aplikacyjnym, przed przekazaniem danych osobowych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu