Biznes i praca z Monat. Stałe dochody.

November 29, 2022 17:28 - Dam pracę - Kraków
1.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Praca i biznes dodatkowy na wiele lat . Masz problem z włosami, lub Twoi znajomi ? Tu znajdziesz kompleksowe rozwiązanie na wszelkie problemy. Nowość na świecie. Dodatkowo Firma Monat to obecnie jeden z lepszych sposobów na zapewnienie sobie dochodów od zaraz. I zapewnienie wolności finansowej, na lata - bez żadnego ryzyka.

Osoby czy firmy które dołączą do firmy w tym roku mogą mieć 2 UDZIAŁY które będą wypłacane co kwartał na Twoje konto, dożywotnio z możliwością dziedziczenia. Czyli biznes możesz przekazać dzieciom. [ to jak dodatkowa emerytura ]

Aby uzyskać udziały wystarczy poinformować o tej firmie 4 osoby. Przy rozbudowie biznesu osiągamy dochód na tym poziomie ponad 18 tys zł. Plus wartość udziałów 1000 Euro - wypłacane co 3 miesiące.

Chodzisz do fryzjera lub salonu urody ? wprowadzając ich w ten biznes - zapewniasz sobie i im stałe dodatkowe dochody.

Mamy tu 5 wypłat w miesiącu.

Sponsorowane wyjazdy, bonusy, produkty za darmo !

Jaguar lub landrover to specjalny dodatkowy program samochodowy.

Produkty są ekstra, bardzo wydajne - nie mają konkurencji. Masz 30 dni na zwrot produktów jeśli stwierdzisz, że nie masz zadowalających rezultatów.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y i chcesz być niezależny finansowo, nie mieć problemów z włosami, poznaj firmę i korzystaj. Nie codziennie nowa firma wchodzi na rynek i oferuje takie możliwości. Zapewniam wszelkie informacje, pomoc w budowie biznesu.

http://jlytka.mymonat.com
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.