Konstruktor OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 29, 2020 22:12 - Dam pracę - Kraków
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Zakres obowiązków na stanowisku konstruktora:
Projektowanie elementów instalacji ogniotrwałych wytwarzanych w procesie technologii prasowania izostatycznego (VISO)
Współpraca z działem badań i rozwoju w zakresie materiałów ogniotrwałych oraz tworzenia próbnych produktów z wykorzystaniem najnowszych materiałów badawczo-rozwojowych
Praca w programie CAD (PDM mile widziane)
Wspieranie procesu wprowadzania nowych produktów ogniotrwałych oraz udział w globalnych projektach związanych z instalacjami ogniotrwałymi (ceramika)

Wymagania:
Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Wykształcenie kierunkowe – studia na kierunku Mechanika, Ceramika lub pokrewne
Doświadczenie w projektowaniu 3D (CAD)
Dobrą znajomość Pakietu Office (Excell, Word, PowerPoint)
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
Kreatywne i innowacyjne podejście do pojawiających się wyzwań