Poznaj siebie - PERSO.IN

October 7, 2022 03:31 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Chcesz wiedzieć jaki(a) jesteś? PERSO.IN Ci to ułatwi. To doskonałe narzędzie badające osobowość. Dzięki ankiecie online przygotowanej przez psychologów masz szansę poznać swoje wnętrze.

Ale tak właściwie czym jest PERSO.IN®? To innowacyjny kwestionariusz do diagnozowania różnic w osobowości jednostek. Nie ma lepszego sposobu, by przeprowadzić tego rodzaju diagnozę. Bądź otwarty na tego typu test, jeśli chcesz wiedzieć jak sytuujesz się na tle innych osób. Wystarczy, że przeznaczysz około 20 minut, by wypełnić - bez wychodzenia z domu - test dostępny online. Dzięki temu będziemy mogli przygotować specjalnie dla Ciebie indywidualny raport. Ten kwestionariusz jest prawdziwy, co wiemy dzięki szeregu badań przeprowadzonych na ogromnej liczbie osób. Dzięki niemu każda osoba może dowiedzieć się jakie ma słabe ,a także mocne strony oraz popracować nad własną osobowością.

Osobowość ma znaczenie w życiu prywatnym oraz w relacjach zawodowych. Dzięki temu, że wiesz jaką posiadasz osobowość lepiej dostosujesz swoje środowisko pracy do własnych predyspozycji. Osobowość jest również ważna w interakcjach międzyludzkich. Im lepsze interakcje, tym skuteczniejsza współpraca z daną osobą. Kwestionariusz osobowości to pierwszy krok do lepszego poznania siebie i pracy nad sobą.

Nie czekaj, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci dobrać raport specjalnie do Twoich oczekiwań. Pełny Raport Osobisty, a może One Pager? Każdy znajdzie coś dla siebie w PERSO.IN.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.