Rekrutacja Przedstawiciel Handlowy / Opiekun marki BeeLemon Kraków

October 7, 2022 03:11 - Praca - Kraków
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Właściciel marki BeeLemon poszukuje pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego / opiekuna marki na rynek Małopolski.

O marce

Nasze produkty to wyjątkowy napój przygotowywany wyłącznie z naturalnych i świeżych owoców w połączeniu z prawdziwym miodem prosto z Polski oraz krystalicznie czystą wodą. Brak dodatku sztucznych słodzików czy barwników sprawia, że lemoniada BeeLemon jest zdrowa i niskokaloryczna. Marka jest stale udoskonalana i już myślimy nad wprowadzeniem nowych produktów.

Kogo poszukujemy?

Optymalnym kandydatem będzie osoba posiadająca własną działalność gospodarczą, stałe punkty sprzedaży oraz duże doświadczenie w małopolskiej branży FMCG oraz HoReCa. Idealny kandydat powinien móc pochwalić się sporymi wynikami sprzedaży przy wprowadzaniu nowych produktów na rynek oraz wysokim zaangażowaniem w sprzedaży detalicznej oraz/lub hurtowej.

Wynagrodzenie

Oferujemy wysokie wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników. Jesteśmy również otwarci na propozycję dotyczące współpracy.

Jak aplikować?

Swoje CV prześlij na nasz adres e-mail: biuro@beelemon.com. Pamiętaj, aby zamieścić w nim następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Informacje kontaktowe

BeeLemon
ul. Kwiatowa 69
32-086 Dziekanowice

https://beelemon.pl/
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.