Występy artystyczne OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 23, 2019 08:46 - Dam pracę - Kraków
2500.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Poszukujemy młodej, kreatywnej osoby do pracy na stanowisku Aktor-Animator w Teatrze Edukacyjnym.

Obowiązki:

- praca od pon do pt w godzinach od 7:00 do maksymalnie 15:00 (w zależności od miejsca i liczby występów danego dnia - maksymalnie 6 występów 45 minutowych w ciągu dnia)
- możliwa praca podczas weekendów (głównie okres wakacyjny - animacje dla dzieci)
- praca na terenie województwa małopolskiego i śląskiego
- odtwarzanie roli zgodnie z wcześniej przygotowanym scenariuszem
- prowadzenie animacji dla dzieci
- praca w dwuosobowym zespole

Wymagania:

- bardzo dobra dykcja
- doświadczenie w występach na scenie
- umiejętność tańca, śpiewu
- własny samochód (warunek konieczny)

Oferujemy:

- umowę zlecenie
- wynagrodzenie za każdy zrealizowany występ i animację
- przygotowanie do występów podczas prób
- całkowity zwrot kosztów paliwa
- pracę w przyjemnej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu