Praca produkcyjno-magazynowa OGŁOSZENIE FIRMOWE

July 31, 2019 08:15 - Dam pracę - Krakow,Brzezie
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Młoda rozwijająca się firma poszukuje pracowników na stanowisko produkcyjno-magazynowe.

Zadania:
- lekka praca przy produkcji,
- ewentualne prace magazynowe

Wymagania:
- Motywacja do pracy,
- Chęć podjęcia pracy długoterminowo.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie,
- Miłą atmosferę w pracy oraz wszelką pomoc przy wdrożeniu.
- Miesięczny okres próbny (umowa zlecenie), od drugiego miesiąca (umowa o pracę)
- Wynagrodzenie z możliwością premii (na rękę): Okres próbny 2250zł, po okresie próbnym 2500zł
- Pracę od 6-14.
- Miejsce pracy: Brzezie k. Krakowa

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rade.krakow@gmail.com lub odpowiedź na niniejszą ofertę, bądź telefonicznie: +48 577 310 316
Umowa

Umowa o pracę

Dodatkowe informacje i wymagania

Prawo jazdy
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu