Szkoła matematyki w Krakowie poszukuje korepetytorów

December 2, 2022 16:45 - Dam pracę - Kraków
30.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Poszukujemy korepetytorów matematyki do naszych dwóch placówek w Krakowie (Czyżyny, Stare Miasto).

Proponujemy 25-35 zł za zajęcia indywidualne oraz 30-40 zł za zajęcia grupowe (max 4 osoby). Od kandydatów oczekujemy pasji do matematyki i umiejętności zarażania nią innych. Minimalna dyspozycyjność to 5h tygodniowo. Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (dla osób chcących pracować 40h tygodniowo możliwość zatrudnienia na umowę o pracę w późniejszym okresie). Poszukujemy korepetytorów dla każdej z naszych grup: podstawówka, liceum, studia.

Dlaczego warto?
Staramy się umawiać uczniów "pod rząd" tak żeby efektywnie wykorzystać Twój czas, nie musisz martwić się o dojazdy do uczniów, materiały czy pozyskiwanie uczniów - tym zajmujemy się my. W naszej szkole planuje bardzo przyjazna atmosfera - każdy sobie nawzajem pomaga (zazwyczaj jednocześnie w szkole jest kilka osób, więc zawsze można się spytać o to jaki ktoś ma sposób na nauczenie konkretnego zadania, może ktoś ma alternatywny sposób itd.)

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z dostępnością (ile godzin w tygodniu), informacją, w której placówce chcecie pracować (Czyżyny czy Stare Miasto) oraz dla jakich grup chcecie udzielać korepetycji.
Adres email: matematykakrakow@int.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.