Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Magazynier - Krzeszowice OGŁOSZENIE FIRMOWE

February 19, 2020 08:59 - Dam pracę - Krzeszowice
Szczegóły ogłoszenia
Ogólnopolska firma dystrybucyjna poszukuje pracownika na stanowisko Magazyniera.

Miejsce pracy: Krzeszowice

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- wynagrodzenie zawsze na czas,
- gwarancję posiłków regeneracyjnych oraz odzieży roboczej,
- stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie z wieloletnią tradycją,
- wsparcie w procesie adaptacji,
- możliwość skorzystania z atrakcyjnych benefitów m.in.: platformy zakupowej MyBenefit, programu MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.

Twoje zadania:

- przyjmowanie i rozładunek dostaw,
- kompletacja towaru do wywozu,
- prace magazynowe.

Wymagane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub otwartość do ich wykonania oraz gotowość do podjęcia pracy zmianowej.
Mile widziane z doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zainteresowany/a? - APLIKUJ ZA POMOCĄ FORMULARZA DOSTĘPNEGO POD LINKIEM: https://tiny.pl/ts1px

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, przed przekazaniem danych osobowych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu