Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Dom i ogród > Zdrowie

  Trener Personalny Dietetyk Kraków Prądnik Czerwony 1 Trening DARMOWY

January 27, 2022 02:43 - Zdrowie - Kraków
0.00 zł
  • img
  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Cześć! Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, dietetykiem. W przeszłości schudłem 25kg i utrzymuję wagę od 5 lat. Odchudziłem też własną mamę 20kg (78kg -> 58kg) w 6 miesięcy, ZOBACZ SAM, efekty na moim profilu Facebook, a film na YouTube: Dominik Domagała. Teraz razem z podopiecznymi osiągamy wspaniałe efekty, ty też możesz je mieć.


Prowadzę treningi personalne w Krakowie, Aleja Bora-Komorowskiego 25 (All For Body Prądnik Czerwony) oraz współpracuję z podopiecznymi On-line.


Być może dzisiaj nie jesteś zadowolony ze swojej sylwetki, wyglądu, ciała i kondycji. Może brakuje Ci motywacji do zmiany, masz dosyć morderczych treningów, efektu jo-jo, kolejnej diety “cud”, która jak się domyślasz - nie przynosi oczekiwanych efektów. Czujesz, że stoisz w miejscu i nie wiesz jak ruszyć na przód? Wiem co czujesz. Poznałem te wszystkie problemy dzięki pracy z podopiecznymi. Jestem przekonany, że pomogę i Tobie.


Nie ważne w jakim wieku jesteś. Pomogę Ci wyglądać i czuć się lepiej, zgubić zbędne kilogramy bez efektu jo-jo, utrzymać wagę, nabrać masy mięśniowej, wyrzeźbić atrakcyjną i zdrową sylwetkę, poprawić stan zdrowia, samopoczucie oraz cele, które są dla Ciebie ważne.


W treningach kładę nacisk na ogólną sprawność fizyczną, dzięki czemu pozbędziesz się dolegliwości bólowych kolan, bioder, pleców oraz wady postawy. Nauczysz się poprawnie wykonywać ćwiczenia, zadbasz o podstawowe wzorce ruchowe, które przekładają się na codzienne funkcjonowanie. Wzmocnisz swoje ciało, zyskasz lepszą sprawność fizyczną, siłę, kondycję, wytrzymałość oraz unikniesz w przyszłości niechcianych bólów czy kontuzji.


Wprowadzę Cię w świat fitness z rozsądkiem i luźnym podejściem. Nauczysz się zdrowego podejścia do odżywiania oraz aktywności fizycznej, tak żeby kolejne lata Twojego życia były pełne energii i chęci do działania.


Zapewniam, że z treningu wyjdziesz naładowany pozytywną energią, większą pewnością Siebie, satysfakcją z przekroczenia kolejnych swoich granic oraz kolejną dawką wiedzy, bo lubię edukować swoich podopiecznych, by w przyszłości mogli poradzić Sobie samemu.


*UWAGA! Od sukcesu dzieli Cię jedna wiadomość! Jeśli chcesz odebrać pierwszy bezpłatny trening personalny wraz z konsultacją żywieniową w Krakowie lub darmową konsultację online z profesjonalnym wywiadem trenerskim - wyślij do mnie wiadomość lub zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji. Wielka zmiana zaczyna się od pierwszego kroku.


*** Ilość miejsc ograniczona! Nie czekaj, szkoda życia ...
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.