Tabliczka mnożenia

August 11, 2022 13:55 - Nauka i szkolenia - Kraków
4.99 zł
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
BigX to aplikacja do nauki tabliczki mnożenia. Przyjazny interfejs podzielony na 3 różne strefy. Nauka, Ćwiczenia i Test.- „Nauka” – podzieliliśmy na dwie części. Mamy tu „Tabelę mnożenia” gdzie w tabelaryczny sposób zestawiliśmy wyniki mnożonych przez siebie liczb naturalnych w zakresie stu. „Słuchaj i ucz się” to druga część tej strefy. Uczeń poznaje tu wyniki mnożenia przez 1, 2, 3 aż do 10, które przedstawione są czytelnie i pojedynczo na ekranie. Lektor czyta działanie, a uczeń proszony jest o głośne powtarzanie.- „Ćwiczenia” również podzielone są na dwie części. Pierwsza to gra na zasadzie quizu gdzie należy wybrać poprawny wynik spośród 4 podpowiedzi, a druga zabawa to „Gra Matrix”. W przedstawionej tabeli należy wyszukać błąd. Gra ta może zostać urozmaicona przez dodanie timera, który bezwzględnie będzie ograniczać czas na poprawną odpowiedź.

Obie gry mają swoją punktacje, a uczeń zostaje nagrodzony gwiazdkami postępu w zależności od stopnia zaawansowania.- „Test” jest miejscem dla sprawdzenia wiedzy. Nie ma tu łatwych pytań i obejmuje on całość tabliczki, lecz bez mnożenia przez 0, 1 i 10. Czas na odpowiedź w zależności od ustawień może zostać ograniczona czasowo. Oczywiście przydzielane są punkty, a gwiazdki postępu odzwierciedlają umiejętności.

Rodzic może monitorować sukcesy dziecka spoglądając na tabelę wyników dla poszczególnych ćwiczeń i testu.

Ustawienia pozwolą nam zdecydować o dźwiękach aplikacji, włączeniu i wyłączeniu lektora w dziale „Nauki”. Umożliwią pomieszanie losowe pytań w Quizie i Teście, a także ustawić odpowiednio długi timer.Aplikacja dostępna jest w 11 językach
Link do aplikacji w AppStore:
https://apps.apple.com/pl/app/bigx/id1480113533
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.