CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Poszukujesz nieruchomości? Sprawdź oferty biur nieruchomości w regionie

Mechanik urządzeń klimatyzacyjnych, sanitarnych, grzewczych OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 8, 2018 06:51 - Dam pracę - Austria

0.00 zł

Szczegóły ogłoszenia
Opis oferty pracy:
Praca w Austrii, Weilheim

Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie inspekcji, konserwacji i napraw instalacji technicznych,
- naprawa urządzeń i usuwanie usterek,
- realizacja przydzielonych zadań i obowiązków,
- kontrola i eksploatacja urządzeń technicznych, a także monitorowanie nieskazitelnego stanu
ogólnego nieruchomości / sklepów objętych zarządzaniem,
- przekazywanie istotnych informacji w przypadku stwierdzonych braków i zakłóceń w działaniu,
- sporządzanie dokumentacji i protokołów testowych, roboczych i protokołów błędów,
- kontakt z klientem.

Wymagania:
- ukończone szkolenie na mechanika zakładu, technologia sanitarna, grzewcza i
klimatyzacyjna lub równoważne kwalifikacje,
- dobra wiedza w zakresie utrzymania budynków,
- znajomość produktów MS Office,
- zorientowanie na Klienta,
- wysoka motywacja do pracy,
- zdolność i gotowość do pracy w zespole, a także profesjonalne zachowanie w
kontaktach z klientami,
- prawa jazdy kat. B,
- znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie B1.

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie,
- atrakcyjne świadczenia pracownicze oraz benefity,
- bonus urlopowy i świąteczny,
- umowa o pracę na czas nieokreślony,
- premie za polecenie nowych pracowników -> Program "pracownik rekrutuje pracowników",
- możliwy urlop w trakcie okresu próbnego,
- wynagrodzenie 45000 € brutto rocznie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim pod adresem k.gorska@trenkwalder.com !
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
20347
Ogłoszeń
102
Miast
1295
Użytkowników
310
Zarejestrowanych